Home » Modne uchwyty do mebli w kuchni

Modne uchwyty do mebli w kuchni

Modne uchwyty do mebli w kuchni

Kuchnia to serce każdego domu, a kuchenna zabudowa to najważniejszy element wpływający na ostateczną aranżację kuchni. Meble kuchenne można upiększyć za pomocą ciekawych uchwytów, które będą pełniły nie tylko rolę dekoracyjną, ale będą też wygodnym rozwiązaniem ułatwiającym otwieranie.

Wygodne uchwyty wpuszczane srebrne lub złote

uchwyty wpuszczane

Dla osób chcących mieć w kuchni gładką taflę mebli, na przykład wykonaną z płyty MDF na wysoki połysk, mało widoczne uchwyty wpuszczane są najlepszym wyborem. Prezentują się one bardzo dyskretnie, a jednocześnie są naprawdę wygodne i ułatwiają wysuwanie szuflad. Można zdecydować się na uchwyty wpuszczane w różnej kolorystyce. Od jakiegoś czasu w sprzedaży są nawet uchwyty w kolorze złotym. To teraz najmodniejszy kolor jeżeli chodzi o dodatki do kuchni.

Gałki do mebli w kuchni

Kolejny modny uchwyt do kuchni to po prostu gałka. Można wybierać spośród bardzo wielu różnych modeli gałek, zarówno prostych i bardzo minimalistycznych, jak też bardziej zdobionych. Ciekawe gałki mogą być dobrym sposobem na upiększenie mebli. To sposób również na spersonalizowanie gotowych kompletów mebli, których nie kupuje się na wymiar u stolarza.

Uchwyty ze skóry

Ostatni ciekawy pomysł to wpuszczane designerskie uchwyty do mebli wykonane z pasków skóry. Takie uchwyty można wykonać samemu, albo zamówić u kaletnika. To bezpośrednie nawiązanie do tak lubianego w Polsce stylu skandynawskiego.