Kolorowe poduszki ożywią każde wnętrze.

Kolorowe poduszki ożywią każde wnętrze.

Nie zawsze mamy możliwość, by dokonywać spektakularnego remontu mieszkania, ale marzy nam się zmiana wystroju. Jest na to sposób. Wystarczy zakupić do salonu, pokoju dziennego czy sypialni kolorowe poduszki różnej wielkości, narzuty czy inne tego typu akcesoria. To doskonały sposób na ożywienie miejsca i nadanie mu nieco innego wyglądu. 

Kolorowe poduszki — piękne i wygodne. 

Kolorowe poduszki to szybki i sprawdzony sposób na upiększenie otoczenia. Mogą być jednokolorowe, ale wówczas powinno ich być w pomieszczeniu kilka. Najlepiej w mocnym, wyrazistym odcieniu (każda w innym).  Modne są  poduszki kwiatowe, a także ze wzorami roślinnymi. Młodzieży podobają się akcesoria wielokolorowe, które doskonale pasują do oryginalnych pomieszczeń  nastolatków. Poduszki kolorowe są nie tylko piękne, ale też wygodne. Powinny się znaleźć w każdym domu. 

Tu jest przytulnie. 

Nie bez powodu poduszki kolorowe są tak chętnie i często kupowane. Są niedrogie, co zapewne stanowi duży plus, ale przede wszystkim sprawiają, że pomieszczenie dzięki nim wygląda przytulnie. W takim miejscu przebywa się chętniej, niż zimnym, bezosobowym. Poduszki niejako zachęcają, by usiąść na kanapie, sięgnąć po kubek z parującą herbatą i odpoczywać. Dom bez kolorowych poduszek wydaje się …bezosobowy. 

Warto już dziś rozejrzeć się za kolorowymi poduszkami w swoim ulubionym odcieniu. Powinno być ich więcej, a nie tylko jedna. Mają sprawiać wrażenie przypadkowości, ale to celowy zabieg. Specjaliści zajmujący się aranżacją wnętrz podkreślają, że to najszybszy, najtańszy i najprostszy sposób, by zmienić wystrój pokoju. Czasami mniej znaczy więcej.