Elegancki, stylowy zegar – idealny pomysł na prezent

Elegancki, stylowy zegar – idealny pomysł na prezent

Zegary ścienne coraz częściej można znaleźć w domach, biurach, kancelariach, restauracjach, hotelach i kawiarniach. Nic dziwnego, gdyż tego typu dodatek wkomponuje się w każde pomieszczenie i na pewno będzie zauważalne. Trzeba jednak wybrać odpowiedni model, który doda klasy i uroku wnętrzu. Jaki? Podpowiedź poniżej.

Zegar ścienny do stylowych, klasycznych wnętrz

Zegar ścienny jest zawsze idealnym prezentem dla bliskich na różne okazje. Trzeba tylko wiedzieć, jakie wnętrze posiada osoba, której chce się kupić elegancki zegar. Można oczywiście wybrać uniwersalny model, który bez problemy dopasuje się zarówno do klasycznych, jak i nostrzykowych przestrzeni. Można także wybrać zegar, który idealnie będzie pasował do pokoju, korytarza, jadalni lub kuchni. Wówczas należy odpowiednio dobrać kształt, wielkość, kolor do miejsca, w którym najprawdopodobniej znajdzie on miejsce na stałe.

Zegar z ozdobnymi elementami

Zegary ścienne (zobacz) są coraz częściej tworzone tak, by upiększały wnętrza. Dlatego też producenci prześcigają się w wymyślaniu ciekawych modeli, które zauroczą klientów od pierwszego wejrzenia. Obecnie na topie są zegary ścienne nowoczesne o niestandardowych kształtach i z bogato zdobionymi elementami dekoracyjnymi. Model z kryształkami, frędzlami, dodatkami skórzanymi lub drewnianymi jest nie tylko elegancki, wyjątkowy, ale i również ponadczasowy.

Ile trzeba wydać na porządny zegar?

Ceny zegarów są bardzo zróżnicowane. Można znaleźć model na kilkadziesiąt złotych, jak i kilkaset złotych. Trzeba przede wszystkim zwrócić uwagę na to, z czego dany zegar ścienny jest wykonany. Solidne zegary stworzone ze szkła, metalu lub drewna będą służyły klientom przez wiele lat w świetnym stanie. Takie modele można kupić od około 150 zł do 400 zł. Są też zegary w sklepach meblowych dużo droższe. Modele z dodatkami kryształowymi będą kosztować około 1000 zł, jednak trzeba przyznać, iż są one świetną ozdobą salonu oraz jadalni. Taki model idealnie nadaje się także dla bliskiej osoby na prezent.